„Trudne zachowania u dzieci i młodzieży” – konferencja

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Brzozowie oraz Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie zapraszają dyrektorów, nauczycieli, psychologów i pedagogów szkolnych oraz rodziców na konferencję:

„Trudne zachowania u dzieci i młodzieży”

PROGRAM KONFERENCJI:
1. Psychologiczne aspekty niepokojących zachowań u dzieci młodzieży. mgr Anna Ruchlewicz – psycholog Poradnia Psychologiczno-Pedagogicznej w Brzozowie.
2. Trudne zachowania u dzieci i młodzieży – wczesne rozpoznanie.
lek. Iwona Gawron-Haduch – specjalista psychiatra, w trakcie specjalizacji z Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.
3. Szkolny system zapobiegania zachowaniom problemowym.
mgr Dariusz Miziołek – nauczyciel konsultant Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie.

Szkolenie odbędzie się w Sali Narad – budynek Starostwa Powiatowego w Brzozowie, ul. 3 Maja 51 dnia 30.05.2017r. (wtorek) o godz. 09.30.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 26.05.2017r. pod numerem telefonu 13 43 410 53.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc ważna jest kolejność zgłoszeń.