Program konferencji „Rola poradni w systemie oświaty. Współpraca Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Brzozowie ze środowiskiem lokalnym”:

1. Otwarcie konferencji i powitanie gości – Marta Śmigiel, Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Brzozowie.
  2. Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna placówką wspomagającą edukację i wychowanie dzieci i młodzieży – Marta Śmigiel, Dyrektor PP-P w Brzozowie.
  3. Współpraca Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Brzozowie ze środowiskiem lokalnym – formy udzielanej pomocy – Józefa Rzepka, psycholog PP-P w Brzozowie.
  4. Uczeń trudny w szkole – wykład – Krystyna Dela – psycholog, Dyrektor PP-P Nr 1 w Rzeszowie.
  5. Podstawowe problemy dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli rozwiązywane w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Brzozowie – Anna Ruchlewicz, psycholog PP-P w Brzozowie.
  6. Dyskusja.

Zapraszamy 23.02.2015r. o godz. 11.00 do sali narad Starostwa Powiatowego w Brzozowie przy ul. 3 Maja.