Rola poradni w systemie oświaty. współpraca poradni psychologiczno – pedagogicznej w brzozowie ze środowiskiem lokalnym

Dyrekcja i pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Brzozowie serdecznie zapraszają na konferencję dla dyrektorów, nauczycieli, psychologów i pedagogów szkolnych oraz przedstawicieli innych instytucji współpracujących z naszą placówką. Konferencja odbędzie się dnia 23.02.2015r. (poniedziałek) o godzinie 11.00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Brzozowie przy ul. 3 Maja.

Tematem spotkania będzie „Rola poradni w systemie oświaty. Współpraca Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Brzozowie ze środowiskiem lokalnym”.

Prosimy o mailowe zgłaszanie udziału w konferencji na adres ppp-brzozow@o2.pl lub telefonicznie: 134341053.