„Dorosły w przestrzeni medialnej”

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W BRZOZOWIE
UNIWERSYTET RZESZOWSKI

zapraszają rodziców, nauczycieli, wychowawców, pedagogów
na konferencję poświęconą edukacji medialnej dorosłych

Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia 2018r. o godz. 11.00 w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Brzozowie przy ul. 3go Maja 51

Program konferencji:

10.30 – 11.00 rejestracja uczestników
11.00 – Powitanie gości i uczestników – mgr Marta Śmigiel – Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Brzozowie

mgr Grzegorz Polański „Jak funkcjonują nasze mózgi…” – różnice    międzypokoleniowe w dobie ekspansji nowych mediów.

mgr Marlena Pieniążek „Pokolenie head down. Szanse i zagrożenia w komunikacji mobilnej z młodzieżą”

dr Jakub Czopek „Nie daj się uzależnić – jak korzystać z mediów społecznościowych? Kilka praktycznych informacji jak ograniczyć dzieciom i młodzieży wpływ mediów”

dr Magdalena Wasylewicz „Wyloguj się do życia” – ludzie potrzebują ludzi – „społeczna izolacja” w dobie zaawansowanych technologii

mgr Monika Drzymała „Ta lepsza strona technologii”

Przewidywany czas zakończenia konferencji godz. 14.00

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 04.04.2018r. pod numerem telefonu 134341053.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc ważna jest kolejność zgłoszeń.